Головна Освіта Максим Козицький вручив державні нагороди п’ятьом науковцям Львівщини

Максим Козицький вручив державні нагороди п’ятьом науковцям Львівщини

260
0

Нагороди вручили у приміщенні Національного Університету «Львівська політехніка».

Сьогодні, 21 липня, у межах засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Львівщини у приміщенні Національного Університету «Львівська політехніка» відбулося нагородження заслужених діячів та працівників різних галузей.

Їх відзначили за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Державні нагороди вручив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Дякую, що докладаєте зусиль, аби молодь залишилася у наших вишах і країна мала майбутнє. Президент України акцентував, що ми будуємо міцну державу, а це не лише будівлі, це виховання наших дітей та надання їм якісної освіти. Наша держава має майбутнє завдяки вам», – зазначив очільник області.

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» присвоїли:

ЗАНЕВСЬКОМУ Ігорю Пилиповичу — завідувачеві кафедри Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

КЕЛЬМАНУ Михайлу Степановичу — професорові кафедри Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ» присвоїли:

ШТЕЦЮ Віктору Олексійовичу – доцентові кафедри Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» .

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» присвоїли:

КОЧАН Ірині Миколаївні – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка.

ЩОДРІ Ользі Михайлівні – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, напередодні очільник області також вручав державні нагороди. У переліку тих, хто їх отримав, підприємці, митці, працівники соціальної сфери. Більше інформації ТУТ.