Головна Освіта Малюки за крок до школи

Малюки за крок до школи

239
0

Уже більше десяти років у Жовківському районному центрі творчості працює школа раннього розвитку «Малюк». Два рази у тиждень дошкільнята Жовкви та зі сіл разом з керівниками Галиною Майбою й Олександрою Масляк крок за кроком готуються до шкільної програми, вивчають основні ази знань, в ігровій формі швидше засвоюють матеріал. Англійську мову діти вивчали з Анною Куренною, хореографію освоювали з Наталією Конопкою. Цьогоріч у школі «Малюк» навчалося 169 хлопчиків і дівчаток дошкільного віку – 9 груп.

Тож на випускний прощання зі школою чисельно зібралися  діточки, батьки, бабусі та дідусі, гості. Під музику святкову до зали урочисто запросили випускників. На порозі школи вчорашні малюки уже й підросли, подорослішали та впевнено демонстрували свої здобуті знання та вміння. Батьки із захопленням сприймали їх виступи, завзято підтримували оплесками, фотографували кожен номер, дякували наставникам за вкладену працю і подаровану любов. Це перший випускний бал їхніх діточок.

Директор Жовківського центру творчості Ірина Чурій привітала малюків із закінченням школи раннього розвитку і вручила свідоцтва про навчання та шоколадні медалі. Випускний бал асоціювався з казковою подорожжю, а діточки були активними героями Країни дитинства.

Тепер у малюків – час літнього відпочинку. Упродовж літа досхочу бігатимуть, стрибатимуть, бавитимуться і, звісно, у перервах думатимуть про школу. Адже швидко пройде час, й уже першого вересня усі вони стоятимуть на святкових шкільних лінійках. І найбільша увага приділятиметься саме їм, першачкам, котрі вперше переступлять шкільний поріг. Тож нехай здобуті у центрі творчості знання допомагають швидко адаптуватися до навчальної програми, засвоювати нові предмети шкільного курсу.

Уляна Головенько.