Головна Освіта Молодь Львівщини запрошують на Форум можливостей #Не_формат

Молодь Львівщини запрошують на Форум можливостей #Не_формат

76
0

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

У суботу, 24 червня, відбудеться щорічний обласний форум з неформальної освіти #Не_формат. Його організовує громадська організація «Медіаторія» спільно з Львівським обласним молодіжним центром за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. Форум відбудеться Центрі Шептицького УКУ.

У фокусі цьогорічного форуму — аналіз реалій, в яких ми живемо через призму психології, волонтерства та культури. Його мета спільно з молоддю Львівщини проаналізувати, який шлях ми як суспільство пройшли після початку повномасштабної війни та спробувати сформувати уявлення про те, що нас чекає попереду, яке місце молоді у творенні майбутнього України.

«Форум #Не_формат — він перш за все про людей та для людей. Цей день — це можливість зустрітися знову або ж познайомитися з молодіжними лідерами з усієї області. Запрошуємо кожного і кожну на цю зустріч та цікаву розмову, щоб щиро відповісти один одному та собі перш за все на питання “Як ти?”. Рефлексуватимемо про понад рік повномасштабної війни, який ми прожили, щоб усвідомити, який шлях нам вдалося подолати та що ще нас очікує попереду», — зазначила співорганізаторка форуму Богдана Пилипчук.

Форум спрямований на представників молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівське самоврядування, громадські організації, активних школярів та студентів ВНЗ та відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні, а також на ВПО.

Для того, щоб взяти участь у форумі, необхідно до 19 червня 10:00 (включно) заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://griml.com/TPV1H.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Підтвердження участі та додаткову інформацію організатори надішлють у Telegram, зареєстрованим учасникам.

Додаткову інформацію про форум можна отримати у соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/3476342729304698/?ref=newsfeed та https://www.instagram.com/neformat_lviv/

Нагадаємо, що цьогоріч форум можливостей #Не_формат відбудеться вже вчетверте. Подія охопила за всі роки його проведення близько 800 молодіжних лідерів з усієї області.