Головна Освіта Молодіжний форум #Не_Формат зібрав у Львові понад 100 учасників

Молодіжний форум #Не_Формат зібрав у Львові понад 100 учасників

103
0

Цієї суботи, 9 жовтня, для молоді Львівщини відбувся третій форум можливостей #Не_Формат. Організували форум громадська організація “Центр ініціативної молоді”, Львівський обласний молодіжний центр, Львівська обласна державна адміністрація та управління молодіжної політики Львівської міської ради.

Форум проходив в палаці культури імені Гната Хоткевича і складався із чотирьох платформ – (АНТИ)робота, (АНТИ)саморозвиток, (АНТИ)відпочинок, (АНТИ)права. Платформи містили 15 лекцій із понад 20 спікерами. Також на форумі діяв нетворкінг громадських організацій, де учасники мали змогу познайомитися між собою та виграти подарунки.

Цього року в форумі взяли участь 122 активні молоді людини з різних куточків Львівської області. Під час події учасники дізналися про те, як почати працювати, якщо тобі немає 18, як не зупинятися на шляху до успіху та саморозвитку, як перебороти невдачі на шляху до перемог, як поважати права інших і вміти захищати власні, як у цьому шаленому ритмі не забувати про справжній відпочинок для душі та тіла.

“Цей форум знову став підтвердженням того, що молодь Львівської області спрагла до знань і попри велику кількість учасників нам вдалося створити ту домашню атмосферу, якої часом прагне кожен з нас. Він відбувався вже 3 рік поспіль, але нашій команді завжди є куди рости і задля кого. Тому будемо шукати нові та актуальні теми, а також – нові формати”,  – зазначила координатор Форуму можливостей #Не_формат 2021 Богдана Пилипчук.

Учасники цьогорічного форуму зауважують, що кожна з лекцій була практичною та корисною, а очікування щодо тренінгів виправдались стовідсотково.

Молодіжний форум #Не_Формат зібрав у Львові понад 100 учасників Молодіжний форум #Не_Формат зібрав у Львові понад 100 учасників