Головна Освіта На Львівщині стартував конкурс інноваційних навчальних програм і дидактичного забезпечення

На Львівщині стартував конкурс інноваційних навчальних програм і дидактичного забезпечення

148
0

Участь у ньому можуть взяти учні 5-6 та 7-9 класів.

Метою конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду, реалізація творчого потенціалу й підтримка інноваційної діяльності науково-педагогічних і педагогічних працівників Львівської області, підвищення їх професійної компетентності та якості навчальних програм для учнів, які здобувають початкову, базову чи профільну середню освіту.

Обласний Конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу – 2023» проводитимуть у номінаціях:

– «Навчальні програми предметів (інтегрованих курсів) мовно-літературної галузі базової середньої освіти»

– «Навчальні програми предметів (інтегрованих курсів) математичної та природничої галузі базової середньої освіти».

– «Навчальні програми предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної галузі базової середньої освіти».

– «Навчальні програми предметів (інтегрованих курсів) технологічної й мистецької галузі базової середньої освіти».

– «Навчальні програми предметів (інтегрованих курсів) за вибором для забезпечення базової середньої освіти».

– «Навчальні програми загальноосвітніх предметів (інтегрованих курсів) для забезпечення базової середньої освіти учнів з порушеннями інтелектуального розвитку».

Для участі у конкурсі авторські колективи, більшість у яких складають жителі Львівщини, наукові установи, заклади освіти та видавництва Львівської області мають надіслати на адресу департаменту освіти та науки Львівської ОВА комплект документів, зазначених у Наказі. Покликання на Наказ ви знайдете нижче.

Кінцевий термін приймання листів-клопотань – 15 червня  2023 року.

В цей термін приймаються листи-клопотання на участь у конкурсі та рукописи проєктів навчальних програм на паперовому та електронному носіях.

Ключовою вимогою до навчальної програми, яку подано на Конкурс, є її інноваційність та оригінальність. При укладанні навчальної програми слід ураховувати ціннісні орієнтири, цілі, ключові компетентності і наскрізні уміння, обов’язкові результати навчання, наступність між циклами початкової і базової середньої освіти  та міжпредметні зв’язки, які визначені в Державному стандарті базової середньої освіти та у Стратегії розвитку освіти Львівщини до 2027 року.⠀

Нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться до 25 серпня 2023 року.⠀

З докладною інформацією про порядок та умови проведення обласного конкурсу «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу – 2023» можна ознайомитись за покликанням.