Головна Освіта На Львівщині видадуть понад 40 тисяч свідоцтв про базову та середню освіту

На Львівщині видадуть понад 40 тисяч свідоцтв про базову та середню освіту

108
0

Добігає кінця 2021/2022 навчальний рік. Випускники 9 і 11 класів ЗЗСО області, освітній процес у яких завершився, уже можуть отримувати документи про освіту.

Цьогоріч свідоцтва про повну середню освіту отримають 16706 випускників, свідоцтво про базову середню освіту – 26322. Загалом – 43028 свідоцтв.

 

Зазначимо, що кожен одинадцятий випускник ЗЗСО області завершив навчання на відмінно. Так з золотою медаллю випускаються 1061 особа, зі срібною – 378 осіб, з відзнакою – 154 випускники базового рівня.

 

Як повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, у ДП «Інфоресурс» виготовили 415 тис. 350 свідоцтв про базову середню освіту для дев’ятикласників і 224 тис. 521 свідоцтво про загальну середню освіту для одинадцятикласників. Нині триває процес їхнього надходження до шкіл, аби вручити випускникам.

 

До 1 липня кожен учень ЗЗСО отримає свій документ про освіту державного зразка. Зробити це можна у навчальному закладі, в якому зареєстрована дитина.

 

Випускники шкіл, які перебувають за кордоном, можуть отримати свідоцтва в закордонних дипломатичних установах України в країні їхнього перебування.

 

Свідоцтва тих випускників, які не змогли виїхати із тимчасово окупованої території, зберігатимуть упродовж року після завершення воєнного стану.