Головна Освіта На свято Дня знань школам Крехова та Бишкова подарували нові шкільні автобуси

На свято Дня знань школам Крехова та Бишкова подарували нові шкільні автобуси

182
0

Сьогодні, 3 вересня, у всіх школах району пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

День знань – свято завжди пам`ятне та хвилююче в житті кожної людини, кожної сім`ї та родини. Хтось сьогодні вперше переступить шкільний поріг, а більшість школярів знову піднялися на сходинку вище до вершин знань, подорослішали на цілий рік, стали мудрішими, наблизилися до самостійного життя.

Розпочинається новий навчальний рік, а свого роду і новий етап в житті тих, хто навчає і хто навчається. 3 вересня у Крехівській та Бишківській школах це був особливий день. В цей святковий день учнів школи привітали голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур та начальник відділу освіти Жовківської райдержадміністрації Михайло Коваль. Керівник району передала директорам шкіл ключі від нових шкільних автобусів, які придбано за кошти районного та обласного бюджетів. Вартість автобуса 1,740 тис.грн., з яких 900 тис.грн. з районного бюджету. У своєму виступі голова районної державної адміністрації зазначила, що автобуси придбано за сприяння голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

У своєму привітанні з нагоди початку навчального року голова районної державної адміністрації Надія Щур подякувала вчителям за неоціненну роботу та бездоганне виконання відповідальної місії – виховання молоді України. А усім школярам побажала міцного здоров’я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань!

На свято Дня знань школам Крехова та Бишкова подарували нові шкільні автобуси