Головна Освіта На Жовківщині більшість шкіл мали святкові лінійки 3 вересня

На Жовківщині більшість шкіл мали святкові лінійки 3 вересня

224
0

Здрастуй, оновлена школо!

Ось і прийшов Першовересень. Він цьогоріч — новий, інший, оскільки реформована уся система освіти. Школами України вже прокотилися  нововведення.

У нас на Жовківщині більшість шкіл мали святкові лінійки 3 вересня, у понеділок. Школярам Бишківської та Туринківської шкіл голова РДА Надія Щур передала ключі від новеньких «Школяриків», які придбано за кошти районного та обласного бюджетів. Вартість автобуса — 1,740 тис. грн., з яких 900 тис. грн. — з районного бюджету.

А от у Рава-Руській «першій» школі вирішили відступити від звичного формату. У перший день осені тут відбулася просто зустріч, на яку прийшли діти, аби поспілкуватися з однокласниками та своїми педагогами. Спільно виконавши гімн України, школярі розійшлися та повсідалися у кола, щоби згадати літо. Тут вважають, що 1 вересня — то свято для першачків, і 38-ми малюкам організували справжню казкову подорож з Колобком, який  «повіз» їх до класів. Малеча змагалася у різноманітних конкурсах, відгадувала загадки, частувалася солодощами. До речі, солодкі частування мали учні всієї школи,  про це завчасно подбали їхні класні керівники. Була тут створена й фан-зона для пам’ятних фото. Багато для корисних нововведень зробили педагог-організатор Марія Куликовська та заступник директора з виховної роботи Наталія Нестерак.

 

Надія Байбула