Головна Освіта На Жовківщині проведено форум директорів загальноосвітніх шкіл “Сучасна освіта. Якою їй бути?”

На Жовківщині проведено форум директорів загальноосвітніх шкіл “Сучасна освіта. Якою їй бути?”

183
0

Сучасна освіта. Якою їй бути?

22 листопада в рамках проведення планових семінарів районного відділу освіти Жовківської РДА у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено форум директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів на тему: «Сучасні освітні практики на шляху до євроінтеграції».

Холодного осіннього ранку вихованці школи зустріли делегацію директорів району «мовною зарядкою», складеною з цитат видатного українського педагога В. Сухомлинського, що надало заходові вдалого старту.

Форум розпочався презентацією школи її директором Світланою Левоновою, котра розповіла про історію школи, досягнення, поділилася планами на майбутнє.

Де знайти твір на тему людина коваль свого щастя – прочитайте у нашій статті

Лейтмотивом заходу було впровадження в життя нових освітніх практик країн ЄС та світу. Своєю розвідкою з даної тематики поділилася заступник директора школи Богдана Гнідець, бурхливе обговорення охопило як учасників, так і гостей, серед яких — директор ТзОВ «Євробетон» громадянин Франції — Таню Юг, сільський голова Зеновій Сенько. З цікавістю слухали учасники форуму француза, який високо оцінив (як батько двох дітей) рівень освіти в українській школі, теплими словами відгукнувся про роботу українських педагогів.

Про підтримку сільської школи говорив  Зеновій Сенько, якому щиро дякуємо за всебічну підтримку та допомогу. Подарунком від нього був сертифікат на суму 50 тис. грн. для участі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку з утеплення фасаду.

Цікавою та змістовною була доповідь представника львівського відділення Campus France Ukraine, викладача французької мови  у Альянс франсез м. Львова та ЛНУ імені І. Франка О. Кагало на тему: «Вища освіта у Франції. Стипендії французького Уряду, можливості вивчення французької мови в онлайн-бібліотеці».

Робота форуму координувалася  Богданою Кочут — директором ІМЦО відділу освіти Жовківської РДА.

Усіх присутніх благословив о. Михайло Шевчук — настоятель місцевого храму «Успіння Пресвятої Богородиці».

Росичка круглолиста – тепер на наших теренах зустрічається рідко, оскільки її збирають як лікарську сировину.

Учасники форуму побували біля меморіалу в Раві-Руській, який встановлений французьким військовополоненим, що знаходились там у 40-х роках минулого століття, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять  полеглих   у Другій світовій війні. Звучали гімни України та Франції.

На думку організаторів та учасників форуму, завдання, винесені на порядок денний, їх впровадження в життя — це щоденна праця.

Українській освіті європейського зразка бути!

 

  Наш кореспондент