Головна Освіта На Жовківщині попрощалися зі шкільною родиною

На Жовківщині попрощалися зі шкільною родиною

542
0

На  площі Вічевій, біля фігури Матері Божої зібралися випускники Жовківської  загальноосвітньої школи № 2 на урочистість прощання зі школою і педагогами. Чудовий настрій панував  в одинадцятикласників, котрі дякували наставникам за виховання і навчання упродовж шкільних років, батькам – за постійну турботу й плекання. Цього дня юнаки і юнки були по-особливому чарівними, у гарних платтях і костюмах, з вечірніми зачісками і макіяжами. Щоб зафіксувати такий пам'ятний день, по черзі родини зі своїми винуватцями фотографувалися біля банера «Випуск-2016».

Священнослужителі о. Михайло та о. Софрон відправили Молебень за щасливе майбутнє випускників. Божої опіки і міцності Духу зичили їм у вітаннях. З напутніми словами до юних, які покидають шкільну родину, звернулася директор школи Мирослава Канюка.

Цьогорічні випускники заслуговують на особливу подяку за високі результати, які вони отримали на ЗНО-2016. Жовківська школа № 2 займає призове місце у рейтингу серед шкіл району. 39 випускників школи, серед яких 4 нагороджено золотими медалями  за високі досягнення у навчанні – Христина Артемишин, Діана Корпало, Вероніка Клуб, Юлія Мороз, підтвердили свої знання, які вони отримали упродовж навчання у школі. Учні «другої» школи здобули багато перемог у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

— Бажаю випускникам виправдати надії та сподівання своїх випускників, – підсумувала  у  виступі Мирослава Володимирівна, – вступити у навчальні заклади, які вони омріяли, бути наполегливими у досягненні своїх задумів і пам'ятати, що знання у сучасному світі – ключ до успіху!

Щирі зичення на порозі самостійного життя заносив голова Жовківської районної ради Роман Горбань, який завітав привітати випускників, подякував педагогам за працю і виховання юних.

Кумир молоді співак Дзідзьо, який був на випускному вечорі, переконав випускників на особистому прикладі, що у житті збувається все, потрібно лише прагнути та вірити у свої мрії.                                                       

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.