Головна Освіта Нещодавно у Жовківській школі № 1 відбулось свято «Прощавай, Букварику!»

Нещодавно у Жовківській школі № 1 відбулось свято «Прощавай, Букварику!»

245
0

Нація в будь-які часи збереже себе, якщо живуть традиції цієї нації. Теж саме можна сказати і про школу. Вона буде жити тільки тоді, коли в її стінах житимуть наші традиції. За багато років у Жовківській ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів склалося чимало гарних і стійких традицій, пов’язаних не тільки з навчанням, але і з позаурочним життям. До кожної з таких подій завжди ретельно готуються як учні, так і вчителі.

Днями учні 1-А (класний керівник Тетяна Штельмах) та 1-Б (Олена Козак) класів переступили ще одну сходинку у доросле життя. Здається, нещодавно пролунав для них перший дзвінок, а вже зараз вони на порозі завершення року навчання. Символічним  у школі стало свято «Прощавай, Букварику!». Це хвилююче і радісне свято – свято прощання з першою книгою у житті кожної дитини – «Букварем». Діти-школярики традиційно читали віршики про кожну букву, співали пісеньки під супровід учителя музичного мистецтва Марії Демків.

Зі словами привітань звернулась до вихованців та присутніх у актовій залі школи батьків, дідусів та бабусів заступник директора з навчально-виховної роботи Вікторія Антохів. Вона похвалила дітей за старанність, батьків – за допомогу у такий нелегкий перший рік, відзначила, що всі учні — молодці, гарно вчилися і багато досягли.

Пройдуть дні, і першокласники завершать навчальний рік, перейдуть у другий клас, але пам’ятати першу книжку будуть усе життя. Попереду на них чекає ще довга і цікава дорога в Країну Знань.

Прощання – це, мабуть, завжди сумно. Залишається щось знайоме, рідне, миле, легке для ро-зуміння. А попереду – невідоме, незнане, нові відкриття, нові знання, нові друзі. Та прощання з Букварем не є сумним, бо святкується перше досягнення в навчанні, а попереду ще багато шкільних років. Але в житті кожної людини найкращим і найпам’ятнішим  буде 1 клас!

Зоряна ГУМНИЦЬКА.