Головна Освіта Педагогам представили керівника відділу освіти Жовківщини

Педагогам представили керівника відділу освіти Жовківщини

505
0

Освіта – основа розвитку особистості, суспільства, нації та держави, запорука майбутнього України. Вона є визначальним чинником політичної, соціально-економічної, культурної та наукової життєдіяльності суспільства.

Днями відбулося представлення нового керівника відділу освіти Жовківської РДА. Ним став Михайло Стефанович Коваль. Очільники району щиро побажали панові Михайлу наснаги до праці на освітянській ниві та успішного втілення в життя планів розвитку галузі освіти Жовківщини.

Біографічна довідка.

Михайло Коваль народився у м. Дрогобичі 1965 р. Закінчивши школу, вступив до Дрогобицького державного педагогічного університету, де здобув фах  вчителя загально-технічних дисциплін. Із 1986 року працював у Жовківському районі на посаді вчителя Боянецької, Жовківської ЗОШ № 1, з 2007 року до 2009 року – інженер з охорони праці відділу освіти Жовківської РДА. З 2009 року і до сьогодні обіймав посаду директора Туринківської ЗОШ. Депутат Жовківської районної ради.

P.S. Якою бачить сьогоднішню освіту в загальному новий  очільник? Про  плани та перспективи ми розповімо  у найближчих номерах нашого часопису.