Головна Освіта Понад сотня освітян Львівщини, які воюють на фронті, отримали нагороди обласної ради

Понад сотня освітян Львівщини, які воюють на фронті, отримали нагороди обласної ради

131
0

22 грудня, у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відзначення нагородами Львівської обласної ради викладачів і працівників вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти Львівщини, які сьогодні захищають незалежність і цілісність України.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак подякувала  освітянам, які боронять державу на передовій, за їх силу духу, за незламність.

«Освітяни – це ті люди, яким не притаманно тримати в руках автомат, адже їх зброя – знання, вони виховують, вкладають душу і серце у наше майбутнє – наших дітей. Але цей рік змінив життях більшості українців, і частина працівників освітніх закладів одягнули військову форму, вони воюють, щоб наші діти жили у вільній, сильній, європейській українській державі, яка ніколи не буде стояти на колінах. А буде процвітаючою, освіченою та непереможною країною серед вільних країн світу», – зазначила Ірина Гримак.

Голова комісії з питань освіти, науки та інновацій Іванна Герус наголосила, що потрібно пам’ятати та підтримувати усх, хто нині воює і захищає Україну.

«Низький уклін вам, бо ви чудовий приклад для нас усіх. Дякую освітянам, які допомагали внутрішньо переселеним особам, займалися волонтерством, забезпечували надійний тил. Вірю, наша українська освіта буде однією з кращих, бо ми разом знаємо, що потрібно зробити для цього», – сказала Іванна Герус.

Опісля присутнім діти-пластуни передали Вифлеємський вогонь миру та заспівали пісень.