Головна Освіта Школярі Львівщини взяли участь у суспільно важливій ініціативі «Вакцинація проти байдужості»

Школярі Львівщини взяли участь у суспільно важливій ініціативі «Вакцинація проти байдужості»

10
0

Для участі в конкурсі учасники переглянули, та надіслали аргументовані відповіді про три найкращі на їхню думку соціальні відеоролики.

Школярі Львівщини взяли участь у важливій для України ініціативі – «Вакцинація проти байдужості», яку в грудні 2023 року на Львівщині здійснювала ГО «Світ важливих ініціатив».

Для участі в конкурсі учасникам запропонували переглянути усі соціальні відеоролики.

Школярі, які надіслали листи із аргументованим вибором трьох найкращих на їхню думку соціальних роликів з переліку, стали учасниками розіграшу трьох примірників книги Володимира Пилип’юка «Львів – перлина століть» від українського видавництва «Світло й Тінь». Отримали свої книги школярі на святковому нагородженні 20 січня в сучасній залі Tech StartUp School. Крім того, школярі отримали різноманітні книги від видавництва «Свічадо».

Серед призерів ініціативи: Соломія Гавриляк та Каріна Попович з Львівського наукового ліцею 1 імені Б.-І. Антонича, Софія Цудна з Романівського ліцею Бібрської міської ради, Мельник Ольга з Винниківської санаторної школи І-ІІІ ступенів, Юрій Зичук з Львівської школи №97, Гребенюк Єва з 75 ліцею імені Лесі Українки ЛМР, Мельник Тадей із ЗОШ «Берегиня», що у Львові.

Учням шкіл, ліцеїв та гімназій Львівщини пропонують скористатись безкоштовними сучасними та цікавими відеоуроками на сайті ГО «Світ важливих ініціатив»:

Ці відеокурси мають на меті продемонструвати молоді, що навчання може бути цікавим і є багато причин, щоб добре вчитись у школі, а в майбутньому – у коледжі чи університеті.

Про нові курси в онлайн і офлайн-форматах для підлітків можна довідатися на сайті розвивального проєкту для школярів «Особистий шлях»