Головна Освіта Відбувся благодійний ярмарок у Жовківській школі

Відбувся благодійний ярмарок у Жовківській школі

268
0

Диво Різдва – саме під такою назвою у Жовківській ЗОШ №1 учителі та учні 6-9 класів організували благодійний ярмарок. Це дійство стало епіцентром святкувань. Солодощі, вареники, пампухи, млинці та багато інших смаколиків прикрашали пишні та багаті столи учасників цього заходу. Таке розмаїття страв вражало зацікавлені погляди відвідувачів.

Варто зробити акцент на тому, що виручені кошти (понад тисячу гривень) діти вирішили пожертвувати на потреби українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Урочисте відкриття ярмарку доповнили колядки та щирі слова вітань для гостей та учасників цього свята. Усі зацікавлені частувалися традиційними українськими та новими, оригінальними європейськими стравами, до яких закликали веселі господиньки. Діти із задоволенням продавали свої страви, приготовані власноруч. Учасники ярмарку поділилися із нами враженнями про це дійство.

«Я просто в захваті від цього свята. Це можливість повеселитися, поспілкуватися з друзями, поласувати різдвяними стравами».

Яна, 14 років.

«Атмосфера цього дійства вражаюче тепла та зворушлива. Під спів колядок ми поринули в колоритний різдвяний ярмарок, де спів, танці та розваги були невід’ємні. Мені дуже подобається традиція проведення різдвяного ярмарку. Діти активно взяли участь у цьому заході. Дуже рада, що вони щиро відгукнулися на запропоновану ідею старшокласників  – зібрати кошти для допомоги воїнам АТО».

Леся Богданівна Буцяк, учителька англійської мови.

Дух Різдва, який пронизував увесь зал, налаштував усіх присутніх на прийдешній святковий період. І діти, і дорослі у цей час з нетерпінням чекають дива, і ярмарок подарував його усім присутнім.

Марічка Попруженко, учениця 8-А классу Жовківської ЗОШ № 1.