Головна Освіта Стартував п’ятий цикл навчань для молоді громад «Молодіжні лідери Львівщини»

Стартував п’ятий цикл навчань для молоді громад «Молодіжні лідери Львівщини»

111
0

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр» у середу, 1 лютого, стартував п’ятий цикл навчань для молоді з громад області «Молодіжні лідери Львівщини». Серед учасників – 18 представників із Червоноградської, Комарнівської і Судововишнянської громад. Долучився до ініціативи також комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний пластовий центр».

«Учасники познайомилися між собою, обговорили про проєкт «Молодіжні лідери Львівщини», хто такі лідери та яке їх покликання, адже кожен з учасників зустрічі вже є молодіжним лідером своєї громади. Провели для молоді симуляційну гру з «Компасу» Ради Європи «Три явища». У цій грі порушуються питання миру, війни, безпеки, міграції та проблем біженців», – поінформували в молодіжному центрі.

У свою чергу представники «Львівського обласного пластового центру» розповіли про те, як формувати цілі, які існують для цього методи, які є найпоширеніші помилки, та як чітко розрізнити власні цілі від тих, які нам навіює суспільство.

«Під час тренінгу проговорили, як формувати особисті цілі за допомогою, зокрема колеса балансу. Важливо, що учасники не тільки слухали теорію, але й виконували практичні завдання. Переконані, набуті знання допоможуть молоді в роботі на благо своїх громад», – підкреслили в пластовому центрі.