Головна Освіта Цього року 560 випускників на Жовківщині завершили своє навчання

Цього року 560 випускників на Жовківщині завершили своє навчання

557
0

Хай доля стелиться їм чистим полотном!

Цьогоріч Жовківщина записала у свою освітню історію прізвища ще 560 випускників шкіл. Останнього травневого дня разом зі своїми старшими друзями завершили дев’ятирічне навчання 1065 хлопців та дівчат. Понад 1000 з них отримали похвальні листи.

На святкових лінійках, що пройшли у кожній зі шкіл району, кращим учням та креативним педагогам були вручені грамоти від обласної та районної адміністрацій та рад, департаменту освіти і науки ОДА, районного відділу освіти. В окремих школах, згідно з прийнятими рішеннями місцевих  рад, були вручені подяки та грошові сертифікати талановитим дітям, учасникам конкурсів і предметних олімпіад, та педагогам, що їх готували.

Кожна школа мала свій особистий, неповторний сценарій проведення щемкого у всі часи свята Останнього дзвоника. Щороку діти разом зі своїми наставниками додають нові й нові родзинки, що стають згодом доброю традицією, а крізь роки пригадуються зі сльозами на очах.

Розділити пам’ятне свято з учнівським та педагогічним колективами прибули запрошені представники місцевої та районної влад, ветерани педагогічної праці, учасники бойових дій — славні герої сучасності.

Канікули з цього понеділка потішили школярів, адже 720 з них у районі видано путівки у табір «Росинку». У випускників 9-х класів розпочалася саме гаряча пора  —  вони пишуть ДПА, що завершиться 12-13 червня, одинадцятикласники ж продовжують здавати ЗНО.

Успіхів усім вам, дорогі діти!