Головна Освіта У Лапаївці запрацювала пластова домівка

У Лапаївці запрацювала пластова домівка

169
0

В селі Лапаївка Зимноводівської сільської ради територіальної громади відбулося відкриття домівки місцевого осередку Пласт-станиця “Зимна Вода”.

“Тепер ще більше пластунів матимуть місце, де проводити пластові заняття. Дякуємо усім причетним за сприяння”, – повідомили у комунальному закладі “Львівський обласний пластовий центр”.

Участь в урочистому відкритті домівки взяли представники влади, духовенство, пластуни, діти та їхні батьки з місцевої громади. Присутні змогли взяти участь в пластунських активностях, оглянути приміщення домівки та дізнатися більше про історію і діяльність Пласту.

У гуртках, набір до яких оголосила Пласт-станиця “Зимна Вода”, займатимуться хлопці та дівчата віком 11-13 років.

“Діти зможуть плекати любов до Бога та почуття приналежності до українського народу, сформувати взірцеву поведінку – і вдома, і в школі, і будь-де. Важливим пунктом на заняттях і таборах буде задоволення від добрих вчинків, – повідомили пластуни. – Також діти дбатимуть про гарт та фізичну вправність, естетичний та художній смак, мистецько-творчі зацікавлення. Виховники допоможуть розвинути дітям співпрацю в гурті: дотримання правил у грі, справедливість, життєрадісність, ввічливість, особисту та групову дисципліну. В підсумку діти у формі гри пізнаватимуть світ, себе, вчитимуться бути самостійними та з користю проводити вільний час”.

Зголоситися до нового гуртка можна за посиланням HTTPS://PLASTZV.ORG.UA/OGOLOSHENNYA.