Головна Освіта У Львівському національному університеті імені Івана Франка привітали нових студентів

У Львівському національному університеті імені Івана Франка привітали нових студентів

220
0

Урочиста академія з нагоди початку нового навчального року відбулася сьогодні, 1 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Присутні на заході представники влади, педагогічний колектив і керівництво університету привітали з Днем знань першокурсників, студенів та аспірантів франкового ВНЗ.

“Дорогі першокурсники! Щоденні виклики нового для Вас студентського життя, навчання під звуки сирен, в укриттях і з перебоями електроенергії – непросте випробування. Проте я закликаю Вас усупереч всьому плекати в собі любов до пізнання, здатність самостійно і критично мислити, наполегливість, патріотизм і силу духу! Бажаю Вам щонайшвидше збагнути мету й місію свого життя і завжди натхненно працювати на благо нашої Батьківщини”, – зазначив у вітальному слові ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник.

Від імені Львівської обласної ради академічну спільному Університету привітав заступник голови облради Юрій Холод.

“Приємно і тепло на душі бути у цей день у стінах рідної альма-матер. 15 років тому я починав тут свій студентський шлях. І цей університет та викладацький колектив дуже багато мені дали й навчили у житті, – сказав Юрій Холод. – Сьогодні хочу побажати кожному з вас найголовнішого – найшвидшої перемоги. Велика надія на першокурсників. Можливо, у нашій державі не будуть такі умови, яких би ви хотіли бачити, але прошу вас залишатися тут. Щоби разом пройти цей нелегкий шлях і відбудувати нову, величну, економічно сильну українську державу, яка стане першим номером у світі”.

Зазначимо, що цього року майже 40 тисяч заявників вирішили стати студентами Львівського національного університету імені Івана Франка. 32 731 особа подала заяву на бакалаврат, ще 6 919 – на магістратуру.

Навчальний рік для студентів-бакалаврів 1-3 курсів університету розпочнеться 1 вересня в очному (аудиторному) форматі, для студентів 4-го курсу – в очно-дистанційному форматі. Магістри-другокурсники розпочнуть навчання 1 вересня, а магістри-першокурсники 7 вересня. Витимуться майбутні магістри у змішаному (очно-дистанційному) форматі. Здобувачі вищої освіти ОПС “Фаховий молодший бакалавр” вчитимуться в очному (аудиторному) форматі. Навчання для здобувачів освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем організують у змішаному (очно-дистанційному) форматі. Студенти-заочники навчатимуться у дистанційному форматі.

ВІДЕО
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ВІДЕО