Головна Освіта У Львові відбувся міжнародний проєкт Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС

У Львові відбувся міжнародний проєкт Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС

109
0

Дистанційна освіта — освіта майбутнього

У межах міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 DEFEP “DEFE Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці” у Львівському національному університеті природокористування в гібридному режимі 28-30 січня 2024 року відбулася Організаційна зустріч команди проєкту.

На зустріч в м. Дубляни прибули представники Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, НУ «Чернігівська політехніка», Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, ЧНУ ім. П. Могили, Уманського НУС. В онлайн-режимі долучилися преставники Молдавського державного університету, технічного університету Молдови, університету Палермо (Італія), університету імені Короля Хуана Карлоса (Іспанія), університету Саарланду (Німеччина).

Відкрив захід в.о. ректора ЛНУП Василь Лопушняк. З вітальним словом також звернулися Богдан Гулько – проректор з наукової роботи, Володимир Ковалів — декан факультету управління, економіки та права ЛНУП. Засідання проводила координатор проєкту Олена Філімонова.

Метою проєкту є впровадження сталої та ефективної системи дистанційної освіти як окремої та самостійної форми навчання в українських та молдовських університетах. Проєкт спрямований на створення інституційних відділів у ВНЗ, розробку методів дистанційного навчання та навчальних матеріалів, підготовку викладацького складу.

Упродовж трьох днів відбулися засідання Координаційної ради та робочих комітетів проєкту. Працювали над такими питаннями:

  • інтернаціоналізація освітнього середовища (академічна мобільність студентів із мінімальними фінансовими витратами, залучення іноземних викладачів до розробки та викладання спільних дистанційних курсів);
  • розвиток неформальної освіти (тренінги та курси підвищення кваліфікації для викладачів, курси перепідготовки ветеранів та військових для їх адаптації при переході до цивільного життя чи підприємницької діяльності);
  • покращення формальної дистанційної освіти через розширення переліку освітніх програм та рівнів освіти для дистанційного навчання, а також використання елементів дистанційної освіти для денної та заочної форм навчання.

У процесі зустрічі учасники мали змогу укласти договори між партнерськими ЗВО України.

Зустріч організована університетом команди проєкту ЛНУП, зокрема викладачами кафедри обліку та оподаткування Оксаною Прокопишин, Людмилою Гнатишин, Ольгою Малецькою

Підготувала Ольга МАЛЕЦЬКА