Головна Освіта У селі Синьковичах на Жовківщині завершено роботи з утеплення фасаду школи

У селі Синьковичах на Жовківщині завершено роботи з утеплення фасаду школи

733
0

Школа — як лялька!

Аж не віриться, що наша школа у селі Синьковичах така гарна! Дивимось — не надивимось, милуємося нею, як рідною домівкою. Адже з початку свого існування школа не мала такого ремонту, як за останні три роки. І все це, дякуючи громаді села, активність якої є прикладом для наслідування.

Упродовж 2017-2019 років ініціа-тивна група громадян села, де проживає всього-на-всього 630 жите-лів, тричі брала участь у проєктах місцевого розвитку. Як наслідок — дві перемоги: у 2017 році перекрито дах школи, а у 2019-му — зроблено капітальний ремонт частини фасаду з утепленням (на суму мікропроєкту, приблизно 300 тис. грн). Напевно, саме таким — активним, завзятим, цілеспрямованим громадянам йдуть назустріч органи державної влади. Адже цьогоріч за кошти освітньої субвенції роботи з утеплення фасаду школи завершено!

Хочемо уклінно подякувати людям, які доклали максимум зусиль для втілення нашої мрії в життя: начальнику відділу освіти Жовківської РДА п. Михайлу Ковалю, першому заступнику голови райдержадміністрації п. Любові Дунець, голові районної ради п. Роману Горбаню та сільському голові Забірської сільської ради  п. Зеновію Сеньку.

Окрема подяка директору фірми “Грейнпласт” п. Валерію Грицаю за якісно виконану роботу, за розуміння, толерантність та високий професіоналізм. Щиро бажаємо підприємству успіхів та процвітання!

А наша, вже тепер НОВА школа, чекає на своїх вихованців у новому навчальному році.

Світлана ЛЕВОНОВА,

 директор  Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст.