Головна Освіта У Жовківській школі відбулося свято під назвою “Слава воді”

У Жовківській школі відбулося свято під назвою “Слава воді”

518
0

У Жовківській ЗОШ № 3 відбулося цікаве свято під назвою “Слава воді”. Діти 4-В класу разом зі своїм вчителем Галиною Іванівною Джурою підготували чудовий виступ. Були висвітлені проблеми водних ресурсів і забруднення водойм.

Дітки багато розповідали про велике природне багатство, про воду як життя, як Божий дар, без якого не може існувати все живе на землі. Про те, як кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати ресурси нашого району та держави. Якщо ставлення людини до води не зміниться, то через кілька років понад третина населення земної кулі буде жити в умовах жорсткого дефіциту води. Всі ми повинні брати активну участь в очищенні річок, каналів, водойм, джерел від побутового сміття та інших продукців життєдіяльності з метою покращення екологічного стану водних об’єктів.

На це шкільне свято було запрошено провідного інженера-гідротехніка Мар´яну Богачевську, яка представляла Жовківське управління водного господарства.  Вона розповіла дітям про охорону навколишнього середовища, а також про екологічні акції, які відбуваються в Україні. Зокрема, про Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел», до участі в якому запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону та покращення стану джерел, річок і водойм України. Також повідомила про екологічну акцію, що проходить в усьому світі, про Міжнародний день чистих берегів, метою якого є проведення попередження забруднення побутовими відходами узбережжя річок, морів та океанів.

 

А ще діти були запрошені до участі в міжнародному басейновому конкурсі “Барви Дністра”, що відбувається щорічно з 22 березня до 1 жовтня. Номінаціями конкурсу є “Малюнок”, “Відеофільм”, “Слайд-шоу”, Твір, оповідання, вірш”, “Вироби з природних та ужиткових матеріалів”. Роботи повинні показувати природну красу та ландшафтне різномаїття нашого прекрасного Басейну Дністра.

Ми вдячні за запрошення і сподіваємось, що наше підростаюче покоління буде любити природу і дбайливіше до неї ставитись.

Мар’яна БОГАЧЕВСЬКА