Головна Освіта У Золочеві відкрили Школу відповідального батьківства «Батьки в темі»

У Золочеві відкрили Школу відповідального батьківства «Батьки в темі»

52
0

Це вже п’ята така школа на Львівщині.

7 листопада у Золочеві відбулось відкриття п’ятої безоплатної Школи відповідального батьківства «Батьки в темі» для сімей, які очікують малюків або є батьками дітей до трьох років.

Організаторами проєкту є БО «Дія.МИ» cпільно з партнерами – Службою у справах дітей Львівської ОВА, Львівським обласним центром соціальних служб за підтримки Золочівської міської ради та Золочівської РВА.

Під час відкриття учасників школи привітали начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис, голова правління БО «Дія.МИ» Софія Крушельницька, начальник Львівського обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян та заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник.

Як розповів Володимир Лис, з початку проєкту вже понад 200 батьків стали випускниками Школи відповідального батьківства.

«Дякуємо благодійній організації «Дія.МИ» та місцевій владі за те, що спільними зусиллями вдалося реалізувати такий проєкт вже у п’ятій громаді. У межах проєкту у Золочеві  для 22 учасників проведуть 8 лекцій та тренінгів експерти, які нададуть інформацію про виховання, лікування та догляд за малюками віком до трьох років. Такі школи вже успішно відкрили також у Радехові, Бродах, Пустомитах та Дрогобичі. Обговорюємо можливість відкриття шкіл відповідального батьківства у кожній громаді області», – розповів Володимир Лис.

Усі, хто не встиг стати учасниками навчання школи відповідального батьківства у своїх громадах, можуть долучитися онлайн. Для цього потрібно написати організаторам у Фейсбук або Інстаграм.

Нагадаємо, що метою Школи є інформаційна підтримка, навчання та створення ком’юніті батьків та експертів для обміну досвідом. Експертами проєкту є доказові фахівці із грудного вигодовування, сну, харчування, а також логопед, психолог, акушер-гінеколог, педіатр та дитячий стоматолог.

Також до кінця року в планах – організація заходу для батьків та дітей до Дня Святого Миколая у Львові. Анонс події опублікують у соціальних мережах БО «Дія.МИ».