Головна Освіта Учні Мокротинської школи організували День учнівського самоврядування

Учні Мокротинської школи організували День учнівського самоврядування

219
0

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити,

Є головна, як вічний, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День учителя.

Цьогоріч з нагоди свята учні Мокротинської ЗОШ І-ІІІ ступенів організували День учнівського самоврядування. На урочисту лінійку були запрошені гості, шановні ветерани педагогічної ниви – Ганна Іванівна Лащівська та Богдан Михайлович Балабан. Ще вчора вони стояли біля дошки і навчали учнів, а вже сьогодні – поважні гості у нашій школі. Педагогічний та учнівський колективи складали шану і подяку педагогам-ветеранам.

На знак миру і швидкоплинної плідної педагогічної праці Ганна Іванівна і Богдан Михайлович випустили в небо білих голубів. Організатори свята дякували усім учителям щирими, добрими дитячими усмішками та висловили найтепліші слова від чистих дитячих сердець.

Низький  Вам уклін, дорогі наші вчителі! Ми вдячні Вам за зерна любові й доброти, посіяні Вашою щедрою душею, і нехай вони проростуть багатим урожаєм!

 Марія Шкурган.