Головна Освіта У Глинському навчально-виховному комплексі відбувся ярмарок

У Глинському навчально-виховному комплексі відбувся ярмарок

226
0

Гарною традицією у наших школах стало проведення ярмарків з благодійною метою. Адже щире бажання допомогти ближньому, втілене натхненною працею у страви чи речі, зігріває і додає сили жити та боротись.

У Глинському навчально-виховному комплексі уже вкотре вдається повторити цю добру традицію — організувати ярмарок. Усі, без винятку, діти від першого до одинадцятого класу брали активну участь у акції, радо підтримані батьками й педагогами. Адже благородна мета ярмарку – зібрати кошти для потреб українських воїнів, що зараз стоять на сторожі країни від злісного й підступного ворога на Сході.

Залюбки та з душею спечені солодощі, виготовлені ялинкові прикраси швидко розходилися поміж охочих придбати крам, виготовлений руками школярів. Відкриттям та проведенням самого ярмарку опікувалися восьмикласники зі своїм наставником Іриною Довганик.

А ще глинські школярі разом із педагогами зібрались 25 грудня на загальношкільну лінійку, куди запросили родичів воїнів-глинчан, що перебувають в АТО. Пишаються та моляться мешканці села за здоров’я та щасливе повернення до рідного дому Михайла Гавася, Юрія Галася, Андрія Магоня, Михайла Савіцького, Андрія Сидора, Володимира Чепіля та Тараса Ждана. Останній передав громаді села знамено з підписами воїнів та подяками від усієї 54 механізованої бригади, що в Артемівську.

Усі кошти, виручені з ярмарку та зібрані поміж вчителів школи, разом із вітальними листівками були передані родичам воїнів із найкращими побажаннями до Різдва та Нового року. А сільський голова Ольга Тенета, вітаючи односельчан, подарувала хлопцям-героям вервички.

Наш кореспондент.