Головна Освіта У кожному слові — сьогоднішні дні

У кожному слові — сьогоднішні дні

259
0

"Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові — сьогоднішні дні!" — Під цим девізом 15 березня у Кунинській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшло загальношкільне свято, приурочене пам'яті великого генія українського народу Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь учні 2-9 класів. У виконанні ансамблю дівчат Ольги Пирсько, Софії Чапляк, Анастасії Бобик, Кароліни Федюк, Соломії Сало, Божени Гой, Вікторії Стецишин та Ірини Чалої прозвучали пісні "Балада про Україну", "Тарасова весна", "По діброві вітер віє", "На високій дуже кручі", "Така її доля". Учениці 3 класу виконали пісні "До Кобзаря", "Синє небо, жовте поле".

Учні 2, 3, 6 класів декламували вірші зі збірки поезій "Кобзар" Тараса Шевченка. Кульмінацією заходу стали інсценізації "Малий Тарас" у виконанні Анастасії Бобик (7 клас) і Дениса Сала (3 клас) та "Дитинство Тараса Шевченка" у виконанні Божени Гой, Володимира Липницького, Юрія Чуниса, Романа Гадя — учнів 8 класу, Василя Чапляка (6 клас), Ірини Розумійко (3 клас), в яких учні продемонстрували нелегкі миті початку життєвого шляху великого українця. Також Кароліна Федюк (7 клас) і Василь Чапляк (6 клас) поставили інсце-нізацію уривку з твору Оксани Іваненко "Тарасові шляхи".

Події, що відбувалися на цій невеликій шкільній сцені, не залишили байдужими жодного з присутніх учнів, вчителів та батьків. Усі учасники свята ще раз почерпнули ту частинку любові до України, рідного краю і рідної мови з невичерпної криниці Тарасового слова.

Адміністрація школи виносить подяку організаторам свята — вчителю початкових класів Оксані Василівні Марцін та вчителю англійської мови Наталії Михайлівні Чапляк за належну організацію, підбір матеріалів та підготовку учнів, а також усім учням, учасникам заходу за відповідальне ставлення до виконання своїх доручень.

Адміністрація школи.