Головна Освіта В школі у Добросині святкували останній дзвоник

В школі у Добросині святкували останній дзвоник

1811
0

У добрий шлях

Шкільний дзвінок щорічно сповіщає учням про закінчення навчання. Дещо забарився він цьогоріч, продзвенівши у школах Жовківщини в останній весняний день.

На урочисту лінійку у Добросинській ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрались вчителі, учні, батьки та гості свята. Привітати школярів завітали голова Жовківської районної ради Роман Горбань, сільський голова Галина Гец, настоятель храму о. Богдан Мурований, активісти Володимир Босий та Андрій Клуб.

Добросинська школа налічує 358 вихованців, знання яким передають 38 педагогів. 31 учень переступив поріг дорослого життя.

Урочистою ходою під вишивані рушники випускники увійшли на святкову лінійку. Підняти український прапор доручили випускникам школи.

За сумлінну працю та активну участь у житті школи Ростислав Землинський, перший заступник голови облдержадміністрації, нагородив грамотою Львівського департаменту освіти і науки директора Мирослава Федорука. Подяку від департаменту освіти також отримала вчитель Пилівської школи Любов Кожушко. Районний відділ освіти грамотами відзначив заступників із виховної та навчально-виховної робіт Світлану Безпалько та Галину Саву, вчителів Зеновія Паску, Ірину Балух, Ірину Федорук, Надію Палій, Марію Пац. Грамот Добросинської школи удостоїлись Леся Мізерник і Тарас Паска. За успішне навчання, участь в олімпіадах нагородили учнів школи.

На святкування останнього дзвоника зібрались і в Синьковицькій НСШ І-ІІ ступенів. Семеро випускників із 63-х учнів завтра переступлять поріг рідної школи. Це свято для них особливе. Продовжуватимуть навчання юні жителі Синькович у сусідньому Гійчі, яке знаходиться на відстані понад 8 км.

До теплих слів вітань педагогів та батьків долучились голова районної ради Роман Горбань та настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Михайло Шевчук.

Цінним подарунком від Львівського департаменту відділу освіти відзначили директора Синьковицької школи Світлану Левонову. Посвідчення «Гордість школи» Жовківського районного відділу освіти та грошової винагороди від Забірської сільради удостоївся учень 9 класу Данило Клим — голова учнівського самоврядування, за успіхи в навчанні, перемогу в олімпіадах, організаторські здібності.

Приємним сюрпризом для вчителів стали подарунки, виготовлені власноруч.