Головна Освіта У Жовківській школі № 1 відбулося свято Матері

У Жовківській школі № 1 відбулося свято Матері

787
0

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

Цього світлого, по-літньому сонячного травневого дня, в залі Жовківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів зібралось потрійне покоління, аби вшанувати своїх найдорожчих і найрідніших – Матусь.

— Дорогі наші хранительки роду. Ми, діти, перед батьками в одвічному боргу. Прийміть сьогодні сповідь від своїх дітей, — підкреслила у своєму зверненні до гостей Марія Жук. – Щирі вітання, найкращі побажання, подяку за дар життя та пробачте нам наші провини, бо ми перед Вами, неньки, у вічному боргу!

Наймолодші, учні 2-Б класу, з керівником Марією Григорівною у піснях під акомпонемент Марії Демків, віршиках та сценічних номерах виливали свою любов та повагу до бабусь та матусь. Їхні щічки сяяли усмішками, а уста промовляли найтепліші, найрадісніші побажання своїм рідним. Адже всьому початок – мати. Вона – берегиня роду людського.  Життєве покликання наших мам – особливе. Мама – це душа сім’ї, берегиня домашнього устрою, добра і тепла, затишку.

За все, що маю, дякую тобі.

За все, що маю, буду мати –

Нехай світанок цим весняним святом

Над цілим світом зоряно цвіте.

Хай сяє сонце в серці слово «мати» —

Таке незгасне, вічне і святе.

Надіємось, що це свято трійного покоління об’єднало усіх у най-важливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.

 Зоряна ГУМНИЦЬКА.