Головна Освіта Відкриваємо серця для добра

Відкриваємо серця для добра

275
0

Під таким гаслом у Міжнародний день щастя відбулося засідання методоб’єднан-ня педагогів-організаторів шкіл району. Учні та педагоги Гребінцівської ЗОШ намагалися переконати присутніх, що творити добро може кожен, незалежно від віку, умов існування, релігійних уподобань. Наскільки особистість прихильна до моральності, настільки й високий її особистісний рівень як людини доброї, чуйної і благородної. Прояв доброти помітно буквально у всьому. Доброта виражається у ставленні до навколишнього світу, до тварин і рослин. Що більше добрих справ робить людина, то краще враження залишається про неї.

Ось таке хороше враження залишилося у кожного, хто відвідав цю школу. Стільки тепла, доброти, чуттєвості було у віршах і прозі, відеосюжетах та піснях, у виступах, де пліч-о-пліч із дітьми були їхні педагоги. Найщиріші слова вдячності для дружньої родини Гребінцівської школи.

Допомагати, відгукуватись на чужий біль, уміти правильно підтримати людину і в радості, і в горі, поважати, шанувати і передавати з покоління в покоління звичаї та традиції українського народу — наш основний обов’язок.

Ірина ЧУРІЙ,
директор Жовківського
центру творчості.