Головна Освіта Відтепер молоді лікарі Львівського національного медичного університету вчитимуться надавати допомогу на високотехнологічних...

Відтепер молоді лікарі Львівського національного медичного університету вчитимуться надавати допомогу на високотехнологічних манекенах

9
0

В університеті уже почали проводити перші тренінги з використанням манекенів.

Манекени дуже реалістичні: вони дихають, рухаються, розплющують та заплющують очі, а їхні зіниці – реагують на світло. Відтепер молоді лікарі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за допомогою високотехнологічного обладнання вчитимуться надавати допомогу людям у невідкладних станах. Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Вартість комплекту, який передали, – близько 400 тисяч євро. Його придбали завдяки спільному проєкту Всеукраїнської ради реанімації і Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.

В університеті уже почали проводити перші тренінги з використанням таких манекенів. Аналогів цього обладнання у навчальних закладах нашої держави практично немає.

«Нагадаю, минулої весни Львівська обласна державна адміністрація та Всеукраїнська рада реанімації підписали Меморандум про співпрацю.

У травні 2023 року в межах цього партнерства Асоціація передала на Львівщину майже два десятки реанімобілів. 13 «швидких» доправили військовим медикам, які працюють на складних напрямках поблизу передової, 4 – фахівцям екстреної меддопомоги Харківської області, ще одна машина, яку обладнали згідно зі стандартами ДСНС, служить для розмінування територій.

Життя – найцінніше, що маємо. Дякуємо нашим партнерам за сучасне обладнання, яке допоможе якісно навчати майбутніх медиків рятувати його», – зазначив Максим Козицький.