Головна Освіта Згадали доброю справою

Згадали доброю справою

242
0

Нещодавно учні Жовківської школи-інтернату на міському цвинтарі провели прибирання могил героям, які віддали своє життя за волю та незалежність України.

Близько 15 випускників цього навчального закладу на чолі з організатором заходу Ігорем Полуситком та вчителем–вихователем Галиною Харко прибрали територію та упорядкували частину могил Січових Стрільців. Як розповів пан Ігор, серед учнів є як уродженці Жовківщини, так і діти з інших районів.

— Під час навчально-виховного процесу приділяється багато уваги історії нашого краю, а тому всі учні пройнялись любов’ю до нього. Ми зараз переживаємо важкий час, коли загарбники топчуть нашу землю на південному сході України. У цей час є особливо дорога пам’ять про нашу історію. Багато молодих людей, патріотів України віддали своє життя за її краще майбутнє. Серед них — українські Січові Стрільці, які поховані на нашому цвинтарі. На уроках історії спільно з дітьми у нас виникло бажання долучитися до великого вогню, який запалили ці молоді хлопці. Ми захотіли внести свою лепту у благоустрій цвинтаря, де поховані наші герої, — сказав Ігор Полуситок.

Таку акцію проводять вперше. Організатори хотіли залучити до неї й інші школи нашого міста, та, на жаль, на цей раз не вийшло.

Окрім могил Січових Стрільців, на цвинтарі є багато  поховань, які потребують догляду, адже ці люди віддали за Україну найдорожче — своє життя. Такі заходи мають стати постійними. Наступне прибирання планують на початку нового навчального року. Маємо надію, що така благородна ініціатива буде підтримана й іншими школами міста Жовкви. Пам’ять про наше минуле заслуговує згадки не тільки добрим словом, але й доброю справою.

Євген ВЕГЕРА.

На світлині: вихованці школи-інтернату біля прибраних могил.