Головна Освіта Знай свої права, дитино

Знай свої права, дитино

290
0

У грудні відзначаємо міжнародний день прав людини (ще 1948 року ухвалили важливий документ – Загальну Декларацію прав людини). Сьогодні дуже важливо, аби кожна людина знала свої права, аби ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.

Із цього приводу фахівці служби зайнятості в межах відзначення всеукраїнського тижня права організували низку заходів у школах району. Зокрема у Жовківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів відбувся урок «Права людини» під гаслом «Знай свої права, дитино», залучивши інспектора ювенальної превенції Жовківського відділення поліції Ірину Цимбалу. Школярі, яких було понад 70 осіб, отримали змістовну інформацію щодо законодавчих актів про права дитини та кримінальної відповідальності неповнолітніх. А в Рава-Руській ЗОШ № 2 – представники ЦЗ провели лекцію та вікторину з приводу прав неповнолітніх у трудових правовідносинах.

Масовий захід відбувся у Рава-Руському професійному ліцеї для молоді та педагогічних працівників. Говорили про порушення прав дитини, окрім того отримали інформацію щодо соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням після закінчення навчання. Зацікавленим надали консультації із цих питань.
Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки.

Яніна Тарасів.