Головна Освіта У Сопошинській школі відбулася зустріч з «кіборгом»

У Сопошинській школі відбулася зустріч з «кіборгом»

1008
0

Як ветерани онукам розповідали про Другу світову, сучасні воїни діляться спогадами про війну на сході Батьківщини.У Сопошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів захисник Донецького аеропорту Петро Височанський зустрівся із тими, чий спокій і майбутнє вони боронять на Донбасі.

Українського кіборга – захисника Донецького аеропорту – учні школи зустрічали стоячи. Підготували невеличкий концерт для воїна АТО. Кіборг ж розповів дітям про своє життя на передовій.

На зустрічі з кіборгом діти не стримували емоцій. В дітей та педагогів було багато запитань, та кожне їх слово сприймалося по особливому, адже для них він не просто солдат який воює, а мужній воїн, якого по праву називають “кіборг”. Саме на таких героях, на міцності духу, на відданості традиціям, на вірі в Бога, в себе, в побратимів, в Україну і будується міцна українська нація.

В кінці зустрічі діти, та працівники школи вручили бійцю подарунок. В свою чергу голова райдержадміністрації Надія Щур нагородила грамотою Жовківської районної державної адміністрації учасника АТО (ООС), непереможного «кіборга» Петра Височанського за мужність та героїзм виявлені під час захисту Донецького аеропорту, високий патріотизм, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України та подарувала на пам’ять Державний Прапор України і книгу.

«Нехай Господь дарує вам здоров`я та дасть всім нам миру»,- побажала Надія Щур.

Такі ж грамоти будуть передані учасникам АТО (ООС) Світозару Зіверу, Андрію Кузьмінчуку, Андрію Марушкові, Володимиру Клепачу, Богдану Підчесі.

Заключним акордом зустрічі було спільне виконання колядки «Нова радість стала», проспіваний учнями та гостями та спільне фото на пам’ять.

Зустріч з «кіборгом»

Зустріч з «кіборгом»

Зустріч з «кіборгом»

Зустріч з «кіборгом»

Зустріч з «кіборгом»