Головна Право 191 доба війни – ситуація з дотриманням законності та правопорядку на Львівщині...

191 доба війни – ситуація з дотриманням законності та правопорядку на Львівщині контрольована

88
0

Правоохоронці вкотре наполегливо закликають громадян – не ігноруйте сигнали оповіщення, дотримуйтесь правил воєнного стану та комендантської години. У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам. Будьте відповідальними.

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.

Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від громадян. За минулу добу, 1 вересня, таких повідомлень надійшло 1330 – усі вони опрацьовані. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

Поліцейські дякують громадянам за пильність, співпрацю та нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області