Головна Право 58 день війни: поліцейські Львівщини продовжують цілодобово патрулювати вулиці, а також оперативно...

58 день війни: поліцейські Львівщини продовжують цілодобово патрулювати вулиці, а також оперативно реагують на кожне звернення від громадян

99
0

За минулу добу, 21 квітня, на оперативну лінію 102 надійшло 929 повідомлень — усі вони опрацьовані. Правоохоронці дякують громадянам за пильність та закликають й надалі повідомляти про підозрілих осіб і небезпечні предмети.

Натомість закликаємо: не поширюйте в мережі інформацію щодо маршрутів, обсягів, місць зберігання нафтопродуктів. Така інформація є стратегічною і в жодному разі не має бути розголошена.

Також нагадуємо, що Нацполіція запустила чат-бот для пошуку дітей @poshukditei_bot. Сюди можна подавати інформацію про дитину, яка зникла або якщо зв’язок з нею відсутній – звернення буде зареєстровано та ретельно перевірено працівниками поліції у найкоротший час.

Поліцейські Львівщини продовжують нести службу у посиленому режимі – спільно з нацгвардійцями, бійцями тероборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також несуть службу на блокпостах.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!