Головна Право «Безпека громади»: у Золочеві поліцейські провели тренінги з безпеки для дітей та...

«Безпека громади»: у Золочеві поліцейські провели тренінги з безпеки для дітей та дорослих

51
0

Захід відбувся у рамках проєкту Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в України за участю співробітників Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, а також волонтерів.

Сьогодні, 25 квітня, на площі Вічевій у місті Золочів правоохоронці провели навчання для учнів місцевих шкіл та усіх бажаючих, які стосувалися підвищення рівня обізнаності про безпечну поведінку в екстремальних ситуаціях. Зокрема, поліцейські пропонували дорослим та дітям пройти інтерактивні ігри з відпрацювання Правил дорожнього руху, в яких було змодельовано різноманітні ситуації, коли учасники могли побувати в ролі пішохода, водія, велосипедиста тощо. По завершенню найбільш активні учасники отримали рюкзаки із світловіповертальними елементами, а кожен, хто брав участь отримав світловідбивальні стрічки, лінійки на руку, наліпки чи свистки.

Також разом із співробітниками громадської організації «САВ» було проведено тренінги з надання першої домедичної допомоги, під час яких людей навчали, як надавати допомогу собі чи іншому при кровотечі, як зробити штучне дихання або реанімувати людину до проїзду «швидкої».

Школярі мали змогу посидіти у службовому автомобілі, приміряти екіпірування поліцейських, сфотографуватися з правоохоронцями.

Сьогодні, в умовах війни, ці знання та навички є вкрай необхідними для кожного мешканця. Тож поліцейські Львівщини постійно проводять заходи для підвищення рівня обізнаності громадян щодо безпеки.

Відділ комунікації поліції Львівської області