Головна Право Віч-на-віч із поліцією

Віч-на-віч із поліцією

312
0

Сучасна людина живе у складному світі. Світі, який постійно змінюється та потребує великих знань, умінь та досвіду. Щохвилини в країні, місті, районі трапляються неприємні, часто трагічні події, які забирають здоров’я та життя людей. Дуже часто страждають більш непідготовлені до життя, довірливі, наївні, недосвідчені або дуже самовпевнені діти.

Довіра й повага населення до поліції – один з важливих критерії оцінки роботи правоохоронців. Для вивчення думки населення працівники поліції щоденно проводять зустрічі у колективах.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Днями у Великодорошівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулася  зустріч між представниками нової створеної поліції та учнями молодших і старших класів, яка проходила у дружній, доброзичливій атмосфері. Командир третього батальйону Тарас Кремінський та інспектор 6-ї роти, заступник командира Віра Проць патрульної поліції м. Львова розповіли школярам про правила дорожнього руху як для пішоходів, так і для водіїв, ознайомили з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі, та мірами відповідальності за них, детально розповіли про їх права та обов’язки. Представники поліції у ході бесіди з досвіду свого піврічного виїзду на виклики навели приклади, які викликали особливе зацікавлення в учнів. Школярі активно приймали участь у дискусіях, ставили різні запитання. Було видно, що дітей цікавить робота «стражів порядку». Адже  вони отримали можливість невимушено і довірливо поспілкуватися з поліцейськими, ознайомитися з нововведеннями патрульної служби, дізнатися, що забезпечує ефективність та швидкість реагування нової поліції. Особливо позитивний настрій піднявся у школярів, коли їм продемонстрували патрульну машину. Вони залюбки фотографувалися з поліцейськими, а в подарунок отримали книжечки з корисною інформацією.

Дирекція та учнівський колектив школи вдячні представникам служби за співпрацю та високий професіоналізм. А в учнів залишилися незабутні враження від цікавої зустрічі.

Зоряна Гумницька.