Головна Право Майже півтори тисячі нарковмісних рослин вилучили вчора поліцейські на Львівщині

Майже півтори тисячі нарковмісних рослин вилучили вчора поліцейські на Львівщині

37
0

Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів нарковмісних рослин снотворного маку і конопель на присадибних ділянках, дачах та в інших місцях, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за такі правопорушення.

Так, вчора, 19 липня, у населених пунктах Стрийського та Самбірського районів співробітники територіальних підрозділів поліції виявили та вилучили загалом близько півтори тисячі рослин снотворного маку. В подальшому вилучене правоохоронці скерували на експертне дослідження.

Нагадуємо – у випадку виявлення незаконних насаджень снотворного маку у кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин, власнику посівів загрожує адміністративна відповідальність згідно ст.106-2 (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За незаконний посів більше ста рослин маку чи більше десяти рослин конопель для власника посівів законодавством передбачена кримінальна відповідальність за ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Львівської області