Головна Право Мешканець Стрия подякував поліцейським за порятунок  зниклої матері

Мешканець Стрия подякував поліцейським за порятунок  зниклої матері

78
0

Працівники групи реагування  патрульної поліції Стрийського відділу поліції надали допомогу та допомогли повернутись додому 95-річній жінці, яка вночі заблукала у місті.

У Стрийський відділ поліції 4 серпня близько 3.30 надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що на одній з вулиць у райцентрі він помітив знесилену літню жінку, яка не могла знайти дорогу додому.

За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж  групи реагування  патрульної поліції Стрийського відділу поліції. Правоохоронці  відвезли жінку у лікарню і переконавшись, що вона не потребує допомоги медиків,  доставили   у відділ поліції для встановлення особи.

Невдовзі, близько 5.00 на оперативну лінію 102 зателефонував житель Стрия, який повідомив про те, що кілька годин дому з дому пішла і не досі повернулась його 95-річна матір, яка має проблеми із здоров’ям. Нею виявилась жінка, котра на той час вже більше години перебувала під опікою поліцейських.

«Нащастя, з мамою нічого поганого не сталося, тому хочу сказати велике спасибі поліцейським, які допомогли їй повернутись додому», – подякував правоохоронцям син розшуканої жінки.

Відділ комунікації поліції Львівщини