Головна Право На Львівщині поліцейські навчають школярів та студентів, як протидіяти поширенню російських молодіжних...

На Львівщині поліцейські навчають школярів та студентів, як протидіяти поширенню російських молодіжних субкультур

59
0

Співробітники ювенальної превенції відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції № 1 спільно з поліцейським офіцером громади відвідують навчальні заклади та пояснюють учням і студентам, як убезпечитися від впливу російської інформаційно-психологічної операції.

Зокрема, ювенальні поліцейські розповідають про поширення молодіжних російських субкультур на теренах України. Через соціальні мережі адміністратори груп закликають молодь до насильства, булінгу, заподіяння шкоди собі або іншим, сіють ненависть та підштовхують до вчинення протиправних дій. Мета таких груп – використання дітей та молодь для дестабілізації внутрішньої ситуації в країні. Штучне поширення цієї субкультури є ні чим іншим, як російською інформаційно-психологічною операцією.

Правоохоронці закликали молодь не піддаватися впливу подібних груп та не відповідати на провокації. Також поліцейські нагадують батькам – уважно ставтеся до того, з ким ваші діти спілкуються та які групи відвідують у мережі. Приділяйте дітям увагу, періодично проводьте з ними бесіди та нагадуйте правила «цифрової гігієни».

Відділ комунікації поліції Львівської області