Головна Право На Львівщині судитимуть жителя Івано-Франківщини за пособництво у підробленні сертифікату про вакцинацію...

На Львівщині судитимуть жителя Івано-Франківщини за пособництво у підробленні сертифікату про вакцинацію та його використання

167
0

Крім того, за три дні слідчі та дізнавачі поліції  Львівщини виявили ще шість таких фактів – у кожному випадку відкрито кримінальне провадження, досудові розслідування тривають.

Так, 6 грудня до поліції Львівщини надійшло повідомлення від прикордонників, що на одному з пунктів пропуску 37-річний мешканець Тернопільської області пред’явив міжнародне свідоцтво про вакцинацію від коронавірусної хвороби з ознаками підробки. Слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – позбавленням волі на строк до п’яти років.

Наступного дня підроблений сертифікат було виявлено у 24-річного жителя Івано-Франківської області. Слідчі повідомили йому про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 27 –  ч.3 ст.358 та ч.4 ст.358 (Пособництво у підробленні та використання підробленого документа) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Крім того, дізнавачі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 та Яворівського  районного відділу поліції відкрили ще п’ять кримінальних проваджень за ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене  санкціями статей, – обмеження волі на строк до двох років. Досудові розслідування тривають.

Правоохоронці нагадують, що підроблення та використання підроблених свідоцтв про вакцинацію є правопорушенням, за яке передбачена кримінальна відповідальність.

Відділ комунікації поліції Львівської області