Головна Право На Львівщині судитимуть зловмисника, який намагався уникнути мобілізації та незаконно перетнути...

На Львівщині судитимуть зловмисника, який намагався уникнути мобілізації та незаконно перетнути кордон України

82
0

За скоєне 58-річному жителю Києва загрожує покарання – обмеження волі на строк до двох років.

Як встановили співробітники Яворівського районного відділу поліції, чоловік надав свої анкетні дані для виготовлення підробленого тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, у яке були внесені відомості про відстрочку від призову, що, у свою чергу, надає право на виїзд за межі України у період дії воєнного стану та звільняє від мобілізації на службу до Збройних Сил України.

Це посвідчення 21 березня чоловік пред’явив інспектору прикордонної служби на переході «Грушів-Будомєж» під час спроби перетину державного кордону України з Республікою Польща. Прикордонники виявили, що документ має ознаки підроблення та повідомили про подію поліцейських.

Дізнавачі Яворівського районного відділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбечених ч.5 ст.27 ч.1 ст.358 (Пособництво у підробленні офіційного документа, який видається та посвідчується установою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи, і який надає права та звільняє від обов’язку, з метою його використання) Кримінального кодексу України та за ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті – обмеження волі на строк до двох років.

Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Відділ комунікації поліції Львівської області

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/stoprussia/na-lvivshhini-suditimut-zlovmisnika-yakij-namagavsya-uniknuti-mobilizacziji-ta-nezakonno-peretnuti-kordon-ukrajini/