На Львівщині правоохоронці викрили 51-річного мешканця Дніпропетровської області, якого підозрюють у незаконній торгівлі зброєю та боєприпасами. Про це повідомили у Стрийському районному управлінні поліції.
За даними слідства, чоловік підшуковував «клієнтів» на профільних сайтах та у месенджерах в Інтернеті, відправляв зброю і набої поштою, а оплату отримував на банківську картку.
Оперативники карного розшуку поліції Львівщини спільно з кримінальною поліцією, слідчими та іншими службами відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції задокументували кілька епізодів протиправної діяльності. Затримання проводили за силової підтримки спецпризначенців поліції Дніпропетровської області.
Встановлено, що у квітні-травні підозрюваний продав одному з покупців дві одиниці вогнепальної зброї: револьвер калібру 5,6 мм за 9 800 гривень та гвинтівку ТОЗ-8 за 58 000 гривень, а також 500 патронів калібру 5,6 мм до вогнепальної нарізної зброї за 5 000 гривень.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські виявили та вилучили гвинтівку і 1850 патронів калібру 5,6 мм. Уся зброя та боєприпаси, що фігурують у кримінальному провадженні, вилучені та скеровані на експертне дослідження, встановлюється їх походження.
Фігуранта затримали в порядку ст.615 Кримінального процесуального кодексу України. За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури слідчі повідомили йому про підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.







