Головна Право На Львівщині створено спеціалізовану екологічну прокуратуру: відбулася робоча зустріч керівників правоохоронних та...

На Львівщині створено спеціалізовану екологічну прокуратуру: відбулася робоча зустріч керівників правоохоронних та контролюючих органів

307
0

У Львівській обласній прокуратурі під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Миколи Друзюка  відбулася робоча зустріч керівників правоохоронних та контролюючих органів   у зв’язку зі створенням Спеціалізованої екологічної прокуратури Львівської обласної прокуратури.

В нараді взяли участь працівники Спеціалізованої екологічної прокуратури Львівської обласної прокуратури, за участі представників Головного управління Нацполіції, УСБУ у Львівській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, УСР у Львівській області,  Державної екологічної інспекції у Львівській області, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства,  Обласного комунального спеціалізованого  лісогосподарського підприємства «Галсільліс», Головного управління  Держпродспоживслужби у Львівській області,  Управління Державного  агентства меліорації  та рибного господарства у Львівській області.

На даний час  екологічний стан   регіону – це не лише  загроза для мешканців нашого регіону, а й блокування інвестицій та економічного розвитку. Проблеми екології – це один із найбільших викликів  для України. Саме тому Офісом Генерального прокурора   утворено  Спеціалізовану екологічну прокуратуру, що зосередила роботу на протидії  злочинам проти довкілля.

Відтак метою зустрічі стало обговорення  проблемних питань протидії злочинності  у сфері охорони  навколишнього природного середовища, визначення основних  пріоритетів такої протидії,  а також визначення форм та методів  подальшої співпраці  в сфері охорони навколишнього природного середовища.

«Враховуючи специфіку  нашого регіону,  хочу  акцентувати   увагу на тому,  що усім правоохоронним   та контролюючим    органам  необхідно скоординувати  свої зусилля  та вжити додаткових  заходів    щодо протидії  кримінальним правопорушенням  у сфері охорони навколишнього природного середовища» – наголосив Микола Друзюк.

З метою узгодження роботи правоохоронних органів у протидії кримінальним правопорушенням у сфері охорони навколишнього природного середовища  Львівською обласною прокуратурою надалі проводитимуться такі робочі зустрічі.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури