Головна Право На Пустомитівщині викрито депутата корупціонера

На Пустомитівщині викрито депутата корупціонера

437
0

Жовківським МРВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Пустомитівської районної ради Львівської області.

З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України у Львівській області.

Згідно з отриманою інформацією, співробітниками УЗЕ ДЗЕ НП України у Львівській області, у липні цього року складено протокол про

адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Пустомитівської районної ради Львівської області.

Постановою Пустомитівського районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень.

З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Прес-служба УСБУ

у Львівській області