Головна Право На Стрийщині працюють над покращенням умов праці дільничних офіцерів поліції (ФОТО)

На Стрийщині працюють над покращенням умов праці дільничних офіцерів поліції (ФОТО)

211
0

Керівництво відділу поліції та Грабовецької об’єднаної територіальної громади обговорили комплекс заходів, спрямованих на належне матеріально-технічне забезпечення дільничних офіцерів.

Під час зустрічі начальник Стрийського відділу поліції полковник поліції Іван Малиш, начальник відділу превенції майор поліції Андрій Федевич та очільник Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш, насамперед, обговорили питання щодо надання та облаштування приміщення для поліцейської станції. За його наявності дільничному офіцерові поліції було би значно легше виконувати покладені обов’язки із забезпечення правопорядку на території ОТГ.

За словами керівника поліції Стрийщини, головне завдання дільничного офіцера поліції – бути надійним помічником громадян, постійно знаходитись поряд з людьми, які потребують підтримки і допомоги. А також попереджувати насильство в сім’ях, запобігати і розкривати злочини, виконувати низку інших завдань.

За умови створення поліцейських станцій та належного їх матеріально-технічного забезпечення, ОТГ можуть у подальшому клопотати про збільшення складу дільничних офіцерів поліції, які обслуговують їх об’єднану громаду.

Голова ОТГ Богдан Барабаш зазначив, що громада зацікавлена у тісній співпраці з правоохоронцями, а тому на сесії обов’язково розглянуть  питання  щодо виділення службового приміщення для дільничного офіцера поліції. 

Відділ комунікації поліції Львівської області,

за матеріалами Ольги Марцинюк, Стрийський ВП