Головна Право На Жовківщині проводять заходи щодо профілактики аварійності з причин керування транспортними засобами...

На Жовківщині проводять заходи щодо профілактики аварійності з причин керування транспортними засобами у стані сп’яніння

209
0

На території обслуговування взводу № 5 БДПС ДАІ проводяться додаткові заходи щодо профілактики аварійності з причин керування транспортними засобами у стані сп’яніння під умовною назвою «Нетверезий водій». Мета яких – попередження дорожніх трагедій за участю та з вини нетверезих водіїв.

Дороги переповнені різними транспортними засобами – легковими автомобілями, вантажівками, маршрутними таксі, мотоциклами, мопедами. Кожен обирає свій транспортний засіб, аби зберегти свій час і встигнути виконати все заплановане.

Статистика задокументованих порушень вказує на те, що транспортними засобами часто керують несвідомі водії, які несерйозно ставляться до виконання Правил дорожнього руху.

Нормою стали проїзди на червоне світло світлофора, паркування у невстановленому місці. Найчастіше водії перевищують дозволену швидкість, ігнорують правила обгону, проїзду перехресть та залізничних переїздів. Проте справжньою бідою стало пияцтво за кермом, яке становить загрозу не лише для самого водія, а й для інших учасників дорожнього руху. Кожний водій знає про адміністративну відповідальність за таке порушення, на жаль, не кожний розуміє, що через таке правопорушення можна втратити життя.

Шановні водії! Працівники взводу № 5 БДПС ДАІ вкотре закликають вас відмовлятися від керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власне життя та життя інших учасників дорожнього руху.

 

 

О. П’ЄКНИЙ,

т. в. о. командира взводу
№ 5 БДПС ДАІ ГУМВС України у Львівській області,

старший лейтенант міліції.