Головна Право Оператори служби «102» та диспетчери поліції Львівщини покращили навички реагування на звернення,...

Оператори служби «102» та диспетчери поліції Львівщини покращили навички реагування на звернення, які надходять до поліції від дітей

158
0

Серія тренінгів пройшла в рамках проєкту «Підтримка Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України у протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності» за ініціативи Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. До проведення тренінгів залучалися тренери з ГО «Ла Страда-Україна».

Під час тренінгів, які відбулися у Львові 7-9 та 11-13 жовтня, оператори  служби «102» та диспетчери поліції Львівщини: сформували розуміння особливостей телефонного спілкування з дітьми різних вікових груп, навички ідентифікації дітей, які опинилися у кризовій ситуації,  вивчили законодавство у сфері захисту прав дітей; опрацювали механізм реагування на повідомлення від дітей, які постраждали від насильства, булінгу чи жорстокого поводження, а також  відпрацювали набуті знання під час практичних вправ.

Правоохоронці нагадують дітям, які стали жертвою булінгу чи домашнього насильства, торгівлі людьми чи кіберзлочинності – не мовчіть! Негайно звертайтеся на лінію «102» або у найближчий підрозділ поліції. Ми захистимо!

Оператори служби «102» та диспетчери поліції Львівщини покращили навички реагування на звернення, які надходять до поліції від дітей

Відділ комунікації поліції Львівської області