Головна Право Пасха – на Львівщині правоохоронці забезпечуватимуть публічний порядок та дотримання законності

Пасха – на Львівщині правоохоронці забезпечуватимуть публічний порядок та дотримання законності

154
0

На Великодні свята патрулі поліції будуть максимально наближені до храмів, у яких відбуватимуться богослужіння. Загалом, поліцейські Львівщини, як і раніше, несуть службу у посиленому режимі – спільно з бійцями Національної гвардії України та співробітниками різних правоохоронних структур патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, несуть службу на блокпостах.

Оператори служби 102 цілодобово приймають повідомлення від мешканців про вчинені злочини та правопорушення, виявлених підозрілих осіб та автомобілі. Збільшено кількість слідчо-оперативних груп, які реагуватимуть на такі звернення.

Вибухотехніки та кінологи поліції Львівщини також несуть службу в посиленому режимі та перевірятимуть усі повідомлення про виявлені небезпечні чи підозрілі предмети.

Нагадуємо, що в Україні діють обмеження, пов’язані з воєнним станом, а також комендантська година – просимо не забувати про це та дотримуватись відповідних вимог. На території Львівщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00.

Також поліцейські закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги – почувши сирену, негайно вирушайте в укриття.

Будьте пильними, відповідальними та пам’ятайте про неприпустимість порушення законності, публічного порядку, правил безпечної поведінки, а також зловживання алкоголем.

Безпечних свят!

Відділ комунікації поліції Львівської області