Головна Право Перший дзвоник – поліцейські Львівщини привітали школярів з Днем знань

Перший дзвоник – поліцейські Львівщини привітали школярів з Днем знань

52
0

 Сьогодні, 1 вересня, співробітники ювенальної превенції територіальних підрозділів поліції Львівщини, а також дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громад привітали учнів з початком навчального року, а в деяких школах провели разом із вчителями «Уроки Незламності» та познайомили з новими однокласниками дітей-переселенців з інших областей України, які тепер вчитимуться у навчальних закладах Львова та області. 

«Це вже другий рік, коли свято Першого дзвоника в Україні проводиться в умовах воєнного стану, що, звичайно, вносить певні корективи у його відзначення. У навчальних закладах першим уроком вчителі провели так звані «Уроки Незламності», до яких також долучались поліцейські. В деяких школах правоохоронці разом із вчителями нагадали учням правила безпечної поведінки, ознайомили з розташуванням укриттів, а також повторили Правила дорожнього руху», – розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини капітан поліції Ольга Ковальчук.

Поліцейські побажали усім школярам цікавих уроків, гарних оцінок, нових друзів та лише позитивних вражень від навчання.

Сьогодні поблизу усіх навчальних Львова та області працюють екіпажі груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини, а також патрульні поліцейські.

Відділ комунікації поліції Львівської області